PATREON

Patreon Marta Zaborowska

Mój patron to miejsce dla wszystkich osób, które interesują się lub chcą rozpocząć przygodę z kolorowaniem stempli markerami alkoholowymi, podzieliłam go na 3 części: KOLORove, KOLORfun oraz KOLORvip, a dzięki temu, że cały projekt umieszczony jest na Patreon.com – masz możliwość zakupu subskrypcji miesięcznej 🙂

Koloruję markerami alkoholowymi (Copic + Spectrum Noir) od ponad 10 lat i to jest to co najbardziej kocham w scrapie, a w swoich zbiorach mam pokaźną ilość stempli.

Chcę podzielić się z Wami moim doświadczeniem, trikami i stworzyć miejsce, w którym poczujesz się dobrze, rozwiniesz swoje skrzydła, pobudzisz wyobraźnię.

Comiesięczne spotkania na live zbliżą nas i pozwolą spędzić fantastyczny czas, odprężyć się, poplotkować i poszerzyć horyzonty 🙂 Marzy mi się stworzenie grupy osób, która będzie dla siebie bliska, przyjazna, pomocna i serdeczna, pomimo, że mieszka w różnych zakątkach Polski. Oprócz live’ów, które będą kopalnią wiedzy i inspiracji, przygotowałam ciekawą ofertę, również wzbogaconą i materiały fizyczne (odbitki stempli, kity do wspólnych spotkań na żywo).

Oczywiście wraz z rozwojem grupy będę rozwijać to miejsce, przygotowywać coraz więcej atrakcji, bonusów i wiedzy.

Serdecznie zapraszam, mam nadzieję, że znajdziesz idealną dla siebie ofertę 

Marta Zaborowska