Inspiracje

Wszystkie inspiracje znajdziesz na naszym kanale na YouTubie, są one podzielone na dwie sekcje:

  • INSPIRACJE – zobacz jak DT tworzy swoje prace, krok po kroku. Pod każdym filmem znajdziesz linki do produktów, które są niezbędne do wykonania konkretnej pracy. Inspiracje są w różnych stylach (mediowe, tradycyjne, albumowe itp.), zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.
  • PRODUKTY – w tych filmach przedstawiamy Ci produkty i narzędzia z naszego sklepu 🙂 Od otworzenia z opakowania, przez wygląd, funkcjonalność, test i opinię – całe mnóstwo wiedzy przygotowane przez fachowe osoby 🙂

A może masz pomysł na film, który powinien się znaleźć na naszym kanale? Może masz ochotę dowiedzieć się czegoś o jakimś produkcie, czy dowiedzieć w jaki sposób można stworzyć konkretny projekt? Z chęcią pomożemy!

Koniecznie daj mi znać, napisz do mnie na maila: office@craftvena.com


NAJNOWSZE FILMY Z KANAŁU CRAFVENA

Witajcie, dziś chciałabym Wam zaprezentować fantastyczną kolekcje Little Dreamer Boy od ECHO PARK. Jest ona idealna do wielu dziecięcych prac na różne okazje. Już niedługo pojawi się tu KURS na kartkę wykonana z tej niesamowitej kolekcji, Ta i inne piękne kolekcje ECHO PARK dostępna jest w naszym sklepie
Lubicie błysk na projektach ale macie już dość brokatu a woski wydają się zbyt intensywne? A może nie pasuje Wam kolor posiadanych produktów? Chcecie mieć błysk w wielu kolorach ale nie chcecie kupować za dużo nowych mediów? Zapraszam do obejrzenia filmu o nowym medium od Sizzix😊

Czas na najpopularniejsze filmy na naszym kanale, jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to serdecznie zapraszamy 🙂

NAJPOPULARNIEJSZE FILMY PRODUKTOWE

Reniferove – wszystko o odlewach! Foremki – czym je możemy wypełnić i w jaki sposób to robić.

Asia Szczurowska i maski. Od tej pory maski nie będą już tajemnicą 🙂

Reniferovewoski Finnabair i ich tajemnice. Efekty, które możemy uzyskać oraz informacje o rodzajach.

Ania Tworzy prezentuje dziurkacze tagi marki Vaessen. To jej hit, a co Ty myślisz na ich temat?


NAJPOPULARNIEJSZE FILMY INSPIRACYJNE

ScrapKate i magiczna kolekcja od Echo Park – Witches&Wizzards. Z całą pewnością to najpopularniejsza kolekcja w 2020 roku!

Asia Ryba tworzy niesamowite journale! W tym filmie możecie zobaczyć jeden z nich, z laminowaną okładką.

A tu ja, czyli Marta Zaborowska pokazuję w jaki sposób wykonać proste i efektowne tło do prac, za pomocą tuszy Distress Oxide.

Mini album typu fotofolio, oczywiście stworzony przez Anię Tworzy z kolekcji A Lumberjack Christmas – musicie go zobaczyć!