O nas

Nazywam się Marta Zaborowska i cieszę się, że tu jesteś! Jeśli kochasz scrapbooking lub właśnie poznajesz tą technikę, to miejsce jest dla Ciebie.

O MNIE, JAK POWSTAŁ SKLEP

Jestem scraperką od ponad 15 lat, dzięki mojemu doświadczeniu, wielkiej pasji, marzeniom i wsparciu bliskich, zdecydowałam się na otwarcie sklepu Craftvena.

Oprócz sklepu, prowadzę warsztaty online, stacjonarne, niedawno stworzyłam grupę na Patreonie, gdzie motywuję, uczę technik kolorowania markerami Copic. Oprócz tego cały czas scrapuję, tworzę kartki, albumy, pudełka na każdą okoliczność, a w 2021 roku zostałam Ambasadorką Kultury Pomorza.


SKLEP

W sklepie znajdziesz produkty polskich i zagranicznych producentów od ręki i na zamówienie.

Staramy się spełniać Wasze marzenia, sprowadzamy również produkty na indywidualne zamówienia, a także wspieramy wszystkie scraperki, które prowadzą warsztaty, oferując specjalne rabaty.

Jeśli chcesz zamówić produkt, którego nie ma na sklepie, lub potrzebujesz większą ilość danego produktu i chcesz wynegocjować lepszą cenę, wystarczy, że napiszesz na adres e-mail: [email protected]


INSPIRACJE DT

Darmowe inspiracje, testy produktów które tworzę wraz z wspaniałymi scraperkami – naszym DT – znajdziesz na kanale YouTube: Craftvena. Nowe filmy pojawiają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 18.00


STACJONARNIE

Sklep stacjonarny znajduje się w Kartuzach, przy ulicy Kościerskiej 11.

Oferta stacjonarna:

  • sprzedaż produktów do scrapbookingu (papiery, narzędzia, dodatki, media, itp)
  • warsztaty stacjonarne dla grup, osób indywidualnych
  • rękodzieło od ręki i na zamówienie (kartki, zaproszenia, pudełka, notesy, albumu)
  • pakowanie prezentów
  • wynajem pomieszczenia do prowadzenia warsztatów rękodzielniczych i szkoleń

POZOSTAŁE USŁUGI:

Prezenty i rękodzieło w biznesie

Buduj pozytywny i nietuzinkowy wizerunek swojej firmy. Prezenty w biznesie, dla pracowników jak i klientów, to bardzo ważny element budowania pozytywnego odbioru marki. Służymy radą i pomocą, to nasza pasja, a do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Rękodzieło – moje kartki, albumy, pudełka na każdą okazję:

Marta Zaborowska

Tworzę od 15 lat, wkładam całe swoje serce w każdą pracę, wykonuję kartki, zaproszenia, vouchery, albumy, pudełka i inne projekty, na zamówienie dla osób indywidualnych oraz dla firm.

Zapraszam na mojego bloga, który poświęcony jest mojej kreatywności, pracom i życiu osobistemu:

BLOG

A także do sklepu, w którym znajdują się moje prace, dostępne do kupienia od ręki i na indywidualne zamówienia:

SKLEP RĘKODZIEŁO